Terapie przeciwbólowe Gryfice

Terapie przeciwbólowe Gryfice

Terapia biorezonansowa jest bardzo skuteczna w likwidacji bólów układu ruchu.  Poprzedza ją diagnostyka (np. specjalistyczny test ortopedyczny), która umożliwia precyzyjne dobranie częstotliwości aparatury i zlikwidowanie nie tylko objawów bólowych, ale przede wszystkim jego przyczyn. Działanie z wysoką dokładnością na miejsce objęte chorobą umożliwia specjalny BICOM® chip. Jest to forma pamięci, programy użyte w trakcie terapii są na nim zapisywane. Po wizycie, przyklejamy chip do ciała w miejscu wskazanym przez terapeutę, przedłuża to działanie terapii po jej zakończeniu. Wzmocniony efekt terapeutyczny  działa bezpośrednio na przyczynę bólu czyli np. likwiduje stan zapalny, eliminuje obciążenia grzybicze lub bakteryjne.

Terapia aparatem BICOMoptima® New sprawdza się również w łagodzeniu lub likwidacji bólów napadowych, takich jak:

  • migrena
  • bóle menstruacyjne
  • bóle uszu
  • bóle zębów.

Terapia przeciwbólowa BRT® jest nieinwazyjna, bezbolesna, nie powoduje skutków ubocznych i nie koliduje z innymi metodami leczenia. W przypadku bólu przewlekłego niezbędne jest odbycie kilku sesji terapeutycznych, w celu osiągnięcia zadowalającego i trwałego efektu.

Terapie powinny odbywać się według indywidualnych zaleceń terapeuty. Ilość wizyt zależna jest od stanu pacjenta. Jedna terapia trwa od 30 minut do 1,5 godziny. Ważne jest wypicie wody w ciągu całej doby po terapii oraz nie stosowanie używek.

 

 Przeciwwskazaniem terapii jest ROZRUSZNIK SERCA, CIĄŻA ORAZ IMPLANT ELEKTRONICZNY.

terapie przeciwbólowe gryfice
SKONTAKTUJ SIĘ