Terapia antynikotynowa - Gryfice

Terapia antynikotynowa GRYFICE

Moda na palenie już dawno minęła, ale niestety wiele osób do dnia dzisiejszego ma problem z pozbyciem się tego trującego nałogu.

W telewizji czy internecie jesteśmy bombardowani różnymi cudownymi plastrami czy pastylkami mającymi pomóc w pozbyciu się nałogu palenia. Niestety w 95% to puste slogany oraz chwyty marketingowe dużych firm farmaceutycznych. Specyfiki te jedynie na moment łagodzą łaknienie nikotynowe, a ochota na „papieroska” przychodzi bardzo szybko.

Wychodząc naprzeciw temu problemowi powstała terapia antynikotynowa za pomocą urządzenia Bicom Optima pozwalająca z dużą skutecznością pomóc w rzuceniu palenia.

Posiadamy najnowsze aplikatory do tego typu leczenia – zobacz briorezonans gryfice.

W celu przygotowania Państwu odpowiedniej terapii antynikotynowej muszą się Państwo umówić wizytę w naszym gabinecie biorezonansu w Gryficach.
Podczas konsultacji nasz terapeuta oceni stan pacjenta oraz przygotuje odpowiednią strategię w rzucaniu palenia.

Ważne – prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 727 700 800 celem umówienia wizyty w naszym gabinecie.

Za pomocą urządzenia do biorezonansu Bicom Optima podejmiecie Państwo w Gryficach terapię antynikotynową o bardzo wysokim procencie skuteczności.
Leczenie nałogu palenia polega na umieszczeniu w aplikatorze zintegrowanym ze sprzętem Bicom nadpalonego papierosa oraz skomasowanie pacjenta z aparaturą za pomocą aplikatorów.
Po tych czynnościach terapeuta przy pomocy programów zapisanych w urządzeniu do biorezonansu wywołuje reakcję mającą za zadanie wyeliminowanie fizycznego głodu nikotynowego który zazwyczaj ustępuję w przeciągu kilku, kilkunastu godzin.

Decydując się na naszą terapię antynikotynową w Gryficach mają Państwo pewność że wszystko odbywa się całkowicie naturalnie, bez chemii czy antybiotyków.
Rzucając palenie powróci Państwu lepsze powonienie, samopoczucie a przede wszystkim mocno spadnie ryzyko chorób płuc oraz raka.

Jesteśmy do dyspozycji pacjentów w gabinecie biorezonansu w każdy dzień powszedni lecz z racji na rezerwacyjny system umawiania wizyt prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny.
Terapia antynikotynowa naszym urządzeniem jest przyjemniejsza i bardziej skuteczna niż metody – reklamy przedstawiane w środkach masowego przekazu.

Już dzisiaj podejmij pierwszy krok do nowego życia – terapia antynikotynowa jest również dla Ciebie, zapraszamy do naszego punktu leczenia metodą bioresonansu w Gryficach.

terapia antynikotynowa gryfice
SKONTAKTUJ SIĘ