LECZENIE OTYŁOŚCI GRYFICE

LECZENIE OTYŁOŚCI GRYFICE

Leczenie otyłości jest jedną z najważniejszych terapii w naszym gabinecie w Gryficach.

Statystyki mówią o tym, że w Polsce aż 25% mężczyzn i 23 % kobiet cierpi na otyłość. Odchudzanie jest procesem długim i niekiedy bardzo trudnym. O skuteczności decyduje przede wszystkim odnalezienie przyczyn. Czynniki psychologiczne, nieprawidłowe funkcjonowanie niektórych narządów, zaburzenia metabolizmu czy zaburzenia układu hormonalnego mogą leżeć u podłoża problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała.

W naszym punkcie w Gryficach, dzięki kompleksowej diagnozie skutecznie pomagamy w odnalezieniu przyczyny otyłości i skutecznym odchudzaniu. Nasza diagnoza i terapia opierają się na III etapowym działaniu kompleksowym:

I etap składa się z diagnostyki stanu organizmu oraz konsultacji z terapeutą

II etap to cykle terapeutyczne obejmujące precyzyjnie dopasowane programy (minimum 8 terapii w cyklu), które odbywają się co tydzień przez 1 godzinę

III etap to cykle podtrzymujące efekt odchudzania, które odbywają się np. raz w miesiącu przez kolejnych 4-5 miesięcy.

Programy dotyczące leczenia otyłości w naszym gabinecie w Gryficach zawierają:

  • redukcję uciążliwego uczucia głodu

  • zahamowanie łaknienia (szczególnie na słodycze)

  • pomoc w pozbyciu się ataków tzw. „wilczego apetytu” (np. z powodu stresu)

  • detoks organizmu (usuwanie blokad i toksyn)

  • przyspieszenie spalania tłuszczów

  • usprawnienie przemiany materii

  • regulacja zaburzeń hormonalnych na różnym tle

  • regulacja równowagi kwasowo-zasadowej

  • usprawnienie perystaltyki jelit

  • wspomaganie rozpadu komórek tłuszczowych

Terapia odchudzająca w Gryficach jest uzupełniona o BICOM CHIP, który podtrzymuje i przedłuża efekty terapii. Zapisywany jest na nim magnetyczny wzór częstotliwości(BMF) oraz dynamiczny pakiet mikroimpulsów (DMI) zastosowany podczas każdej sesji terapeutycznej. Plaster z chipem zostaje przyklejony w miejsce wskazane przez terapeutę. Bicom Chip działa na organizm pomiędzy spotkaniami , do trzech tygodni po zakończeniu całego cyklu.

Zabieg biorezonansem pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się ochoty na słodycze, które często niszczą nasze postanowienia dietetyczne.

Skuteczność tej metody odchudzania jest bardzo wysoka i sięga około 90%. Jeżeli chcesz schudnąć w mądry sposób, nie katując się bezsensownymi rygorystycznymi dietami wypróbuj odchudzanie metodą biorezonansu w naszym gabinecie w Gryficach. Medycyna XXI wieku to najnowocześniejszy sposób na szczupłą sylwetkę
i zdrowy organizm
.

Terapia naszym aparatem do biorezonansu w Gryficach pozwala skutecznie obniżyć potrzebę podjadania słodyczy i przekąsek, przyspiesza przemianę materii, usprawnia perystaltykę jelit, detoksykuje organizm. Pozwala czuć się zdrowo i pięknie!

Oprócz samej terapii istotnym elementem jest stosowanie odpowiedniej diety. Oczywiście jak w każdej terapii zdarzają się przypadki osób, u których sesje nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Terapie powinny odbywać się według indywidualnych zaleceń terapeuty. Ilość wizyt zależna jest od stanu pacjenta. Jedna terapia trwa od 30 minut do 1,5 godziny. Ważne jest wypicie dużej ilości wody w ciągu całej doby po terapii oraz nie stosowanie używek. 

Przeciwwskazaniem terapii jest ROZRUSZNIK SERCA, CIĄŻA ORAZ IMPLANT ELEKTRONICZNY.

odchudzanie gryfice

SKONTAKTUJ SIĘ