Copy this to the section of your page. Copy

Biorezonans Gryfice

BIOREZONANS GRYFICE - ZACHODNIOPOMORSKIE

Biorezonans wykorzystuje zjawisko elektromagnetyzmu w celach diagnostycznych i leczniczych. Każda komórka organizmu, bakteria czy pasożyt mają swój specyficzny zakres drgań. Zmienia się on w zależności od aktualnego stanu zdrowia i służy do diagnozy. Emitowanie przez aparat BICOM odpowiedniego, zmiennego pola elektromagnetycznego, leczy różne choroby organizmu poprzez doprowadzenie do zmiany drgań z patologicznych na prawidłowe. Podczas terapii pacjent trzyma dwie elektrody w rękach, połączone z urządzeniem, dzięki czemu można przepuścić przez organizm niewielkie dawki prądu. Zabieg jest bezbolesny, może pojawić się jedynie niewielkie mrowienie. Terapia jest nieinwazyjna, a sam pacjent nie jest narażony na żadne skutki uboczne. Do biorezonansu nie potrzeba specjalnego okresu przygotowawczego. Po terapii należy wypić ok. 1,5 l wody niegazowanej, a także powstrzymać się od używek przez 24h.

W naszym gabinecie w Gryficach pracujemy na najnowocześniejszym aparacie niemieckiej firmy: Regumed Gmbh – Monachium. Współpracujemy z jedynym autoryzowanym  przedstawicielem tej firmy w Polsce.

Nowoczesny biorezonans w Gryficach - BICOM OPTIMA MOBILE

Aparat Bicom to urządzenia diagnostyczno-terapeutyczne do biorezonansu o szerokim spektrum możliwości.  Posiada Certyfikację UE dla urządzeń medycznych grupy IIa, TÜV, CE

Przeciwwskazaniem terapii jest ROZRUSZNIK SERCA, CIĄŻA ORAZ IMPLANT ELEKTRONICZNY.

W gabinecie nie ma lekarza. Praktykę prowadzi wyszkolony i certyfikowany terapeuta, który posiada wieloletnie doświadczenie w pracy metodami komplementarnymi.

Gabinet nie prowadzi działalności medycznej i nie leczy w rozumieniu medycyny akademickiej. W naszym gabinecie biorezonansu w Gryficach przeprowadzamy testy i terapie biorezonansowe. Nie zastępują one wizyty lekarskiej i klasycznych badań medycznych.

Skuteczność terapii medycyny komplementarnej takich jak biorezonans, homeopatia, akupunktura, klawiterapia, refleksologia i innych metod medycyny holistycznej  to zawsze kwestia indywidualna i zależy od konkretnego schorzenia, organizmu pacjenta oraz jego stosowania się do zaleceń terapeuty. 

Jak twierdzą doświadczeni lekarze i terapeuci zajmujący się terapią biorezonansem, nie można tych samych metod i programów stosować dla wszystkich pacjentów cierpiących na daną jednostkę chorobową.

Każdy pacjent jest inny, każdy musi być też indywidualnie zdiagnozowany i prowadzony. Nie można chorego mechanicznie podłączyć do aparatu BICOM® i zastosować odpowiedniego programu.

Terapie powinny odbywać się według indywidualnych zaleceń terapeuty. Ilość wizyt zależna jest od stanu pacjenta. Jedna terapia trwa od 30 minut do 1,5 godziny.

Biorezonans Gryfice – polecamy następujące zabiegi: leczenie alergii, leczenie boleriozy, leczenie otyłości, leczenie pasożytów, terapia antynikotynowa.

SKONTAKTUJ SIĘ