LECZENIE ALERGII GRYFICE

LECZENIE ALERGII GRYFICE - ZACHODNIOPOMORSKIE

Zanim umówisz się na odczulanie w Gryficach zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Nasze czasy to modyfikowane jedzenie, zanieczyszczenia powietrza oraz wody co przekłada się na upośledzenie naszego układu odpornościowego czego wynikiem są coraz częstsze alergie. Według informacji ogólnodostępnych co trzecia osoba na świecie cierpi na alergie.

Co istotne alergie dziedziczymy po rodzicach i tak w przypadku gdy jeden rodzic jest alergikiem ryzyko dla dziecka to aż 40%, a w przypadku gdyż oboje cierpią na tą przypadłość prawdopodobieństwo wzrasta do 70%.

Objawy uczulenia objawiają zależne są od rodzaju alergenu. W przypadku alergenu wziewnego objawy to między innymi katar, kaszel lub katar.

Mając uczulenie na pokarmy u pacjenta objawia się to biegunką, bólami brzucha czy nudnościami. Rozróżniamy również uczulenia kontaktowe w wyniku których alergik może mieć wypryski, plamy czy świąd.

W przypadku wystąpienia u siebie lub innego członka rodziny powyższych objawów należy poddać się procesowi odczulania.

Proponujemy Państwu leczenie alergii w Gryficach stosując metodę biorezonansu przy pomocy urządzenia BICOM Optima.

Przed rozpoczęciem terapii odczulania zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu w Gryficach gdzie terapeuta sprawdzi zachowanie organizmu na alergeny przeprowadzając nowoczesne testów. Bardzo ważne jest by przed dokonaniem testów pacjent o ile nie ma takich przeciwskazań odstawił leki antyhistaminowe oraz wapno minimum 7 dni przed wizytą w gabinecie biorezonansu w Gryficach.

Pierwszem etapem w odczulaniu jest zrobienie testów alergicznych urządzeniem do biorezonansu. Test trwa do 30 minut, jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny.

Należy zauważyć, że każdy pacjent jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie.

Urządzenie Bicom jest w stanie zredukować lub nawet całkowicie usunąć biofizykalne czynniki zaburzające nasz organizm.

Odczulenie na jeden alergen może nastąpić już po jednej kuracji ale są osoby gdzie zabieg należy powtórzyć. Metoda odczulania poprzez biorezonans może być leczeniem głównym jak również dodatkowym uzupełniającym inną metodę leczenia.

Leczenie alergii w Gryficach urządzeniem Bicom to metoda o dużej skuteczności pozwalająca w likwidacji wielu rodzajów alergii m in.:
– wszelkiego rodzaju alergii pokarmowych,
– alergii wziewnych,
– astmy oskrzelowej,
– kataru siennego,
– atopowego zapalenie skóry,
– alergii na jad owadów,
– pokrzywki,
– grzybic jelit.

Na testy alergiczne jak i również odczulanie w Gryficach należy umawiać się telefonicznie pod numerem 727 700 800.

Po zabiegach biorezonansem nie należy przyjmować używek (kawa, alkohol) przez okres minimum 12 godzin, istotne jest również wypicie w tym czasie dużej ilości wody (najlepiej ponad 2 litry).

Metoda Biorezonansu nie powinna być stosowana u osób mających implant elektroniczny, rozrusznik serca jak i u kobiet w okresie ciąży.  

leczenie alergii gryfice
SKONTAKTUJ SIĘ